Iulius Mall

Revelionul Pensionarilor va fi organizat de Primărie la Restaurantul J’adore. Când se distribuie biletele

Primăria Municipiul Lugoj în colaborare cu Casa de Cultură a Municipiului Lugoj și cu Asociația Naționala a Cardelor Militare în Rezervă și în Retragere – filiala Lugoj „Colonel Lucian Marinescu” organizează Revelionul Pensionarilor, eveniment care va avea loc pe data de 10 ianuarie 2020, la Restaurantul J’adore, situat în Lugoj str. Caransebeșului, nr. 12.

Biletele pentru Revelionul Pensionarilor vor fi distribuite luni, 30 decembrie 2019, începând cu orele 8:00 la Teatrul Traian Grozăvescu.

Publicitate

Pentru a putea participa la acest eveniment, persoanele vârstnice trebuie să se prezinte la data și la locația indicate, având asupra lor: cartea de identitate și 10 lei.

 

Add a comment

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Fiți la curent cu cele mai importante știri

Apăsând butonul SUBSCRIBE, confirmi că ai citit și ești de acord cu politica noastră GDPR și Termen și condiții
Publicitate