Iulius Mall

Polițiștii lugojeni, medaliați la Campionatul Național de Judo al MAI

În perioada 15–18 octombrie a.c., la Căciulata, județul Vâlcea s-a desfăşurat  Campionatului Naţional de Judo al Ministerului Afacerilor Interne.

Peste 80 de sportivi din toate structurile Ministerului Afacerilor Interne au luat parte la etapa finală a concursului, colegii noștri fiind pe podium la categoriile la care au participat.

Publicitate

În cadrul acestui campionat desfășurat pe categorii de vârstă și greutate, Inspectoratul de Poliție Județean Timiș a fost reprezentat de:

  • Agent de politie Stanciu Nicolae, din cadrul Poliției Municipiului Timișoara a obținut locul II;
  • Agent Heghedus Daniel, din cadrul Poliției Municipiului Lugoj, a obținut locul III;
  • Agent Șef Adjunct de poliție Bataraga Mihai-Doru din cadrul Poliției Municipiului Timișoara a obținut locul III;
  • Agent Șef de politie Zuzac Claudiu – Sorin din cadrul Poliției Municipiului Lugoj a obținut locul III;
  • Agent Șef Principal de poliție Dejica Dorel din cadrul Poliției Municipiului Lugoj a obținut locul III;
  • Agent de politie Cuzman Ioan Florentin din cadrul Poliției Municipiului Lugoj, a obținut locul IV;

 

 

 

Add a comment

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Fiți la curent cu cele mai importante știri

Apăsând butonul SUBSCRIBE, confirmi că ai citit și ești de acord cu politica noastră GDPR și Termen și condiții
Publicitate