Iulius Mall

Fotografii din Lugoj se pregătesc de primele ședințe foto pentru Crăciun

Odată cu apropierea sărbătorilor de iarnă, lugojenii caută fotografi pentru a imortaliza momentul. Mai ales dacă sunt proaspeți părinți, celor mici li se face un cadou constând într-o ședință foto cu un fotograf profesionist, la un studio special amenajat pentru Crăciun.

Publicitate

Chiar dacă este doar noiembrie, au început deja primele ședințe foto pentru Crăciun la Lugoj. Fotografii își așteaptă clienții în decoruri care mai de care mai uimitoare, toate cu tematică de sărbătoare. Lugojenii nici nu trebuie să scoată din buzunar foarte mulți bani pentru o amintire care le va rămâne alături o viață.

“Ca în fiecare an și anul acesta magia Crăciunului prinde culoare în studioul nostru. Vă așteptăm cu drag să surprindem imagini de poveste alături de voi!” spune Diana Maria Boian, fotograf.

Pentru programări, îi puteți contacta pe Silviu sau Diana pe paginile lor de Facebook.

 

Add a comment

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Fiți la curent cu cele mai importante știri

Apăsând butonul SUBSCRIBE, confirmi că ai citit și ești de acord cu politica noastră GDPR și Termen și condiții
Publicitate